Aktualności


Kotwica normalności - esej. Michał Rajda.

Obecna sytuacja zdaje się przyćmiewać wszystko inne. Pandemia wprowadziła nowy porządek. To zbiorowe, niełatwe doświadczenie, ma potencjał zbliżyć nas do siebie. Wszyscy jednoczą się w oczekiwaniu na jej koniec. Ja jednak nie chcę pozwolić trudnościom związanym z pandemią wpłynąć na to, na co naprawdę czekam. Nie chcę aby pochłonęła całą moja uwagę. Jest przecież wiele rzeczy, na których zależało mi przed pandemią, dlaczego miałbym o nich zapomnieć?

 

Kilometry Dobra wracają do Katowic. Open-Mind odpowiada za komunikację wydarzenia w mediach

W marcu tego roku rusza kampania Kilometry Dobra. W Katowicach organizacją, która dołączyła do akcji jest Fundacja „Index do przyszłości”, która zbierać będzie fundusze dla Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza”. Agencja Open-Mind odpowiadać będzie za komunikację wydarzenia w mediach. Dwa lata temu wspólnie z Wydawnictwem Debit organizowaliśmy w ramach finału kampanii akcję - "Czytamy i pomagamy". Od każdej przeczytanej strony Wydawnictwo Debit przekazywało złotówkę dla stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów, które w 2018 roku było bohaterem Katowickich Kilometrów Dobra.  

 

 

Open-Mind na 9. Europejskim Kongresie MŚP w Katowicach

Za nami 9. Europejski Kongres MŚP w Katowicach. Doskonała okazja do spotkań, kuluarowych rozmów, paneli i warsztatów. Jak co roku byliśmy obecni zarówno jako uczestnicy, jak i paneliści. W czwartek o godz. 12.00 ogłoszono wyniki w konkursie Śląska Rzecz 2018. Wydarzenie połączone było z wystawą, a galę wręczenia nagród prowadziła Olga Kostrzewska-Cichoń. W piątek założycielka agencji Open-Mind wystąpiła na kongresie w roli ekspertki na panelu "Miasto przyjazne mieszkańcom. Tu chce się żyć!". 

Jerzy Buzek gościem Klimatycznego Wtorku

Gościem cyklu Klimatyczny Wtorek w księgarni "Miejscownik. Tygiel Kulturalny" w Katowicach był profesor Jerzy Buzek - były premier RP, przewodniczący Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego. 

Strona 1 z 4 >>>