Zespół


Olga Kostrzewska - Cichoń

Właścicielka Open-Mind, dziennikarka i specjalistka w dziedzinie budowania relacji z mediami

Nadzoruje projekty związane z kreowaniem wizerunku w Internecie, buduje strategię w relacjach z mediami, doradza w obszarach związanych  z efektywnym zarządzaniem i zarządzaniem w kryzysie. Posiada certyfikat starszego trenera na poziomie 5. EQF Europejskich Ram Kwalifikacji.  Z wykształcenia jest magistrem politologii. Pracowała w Telewizji TVN, telewizji informacyjnej TVN24, współtworzyła telewizyjne programy coachingowe m.in. w TVN Style. Prowadzi również szkolenia z zakresu autoprezentacji i prezentacji oraz budowy marki osobistej.

Zapraszam na Twitter: @KostkaOlga

 

Magdalena Rodasik

Graficzka, specjalista ds. marketingu

Z wykształcenia Technik Ekonomista z zamiłowania Graphic Designer. Pracowała nad wieloma nagradzanymi projektami, dbała o graficzną oprawę ogólnopolskich kampanii reklamowych i społecznych. Jest grafikiem z zamiłowania, dzięki czemu na realizowane projekty patrzy świeżym okiem. Pracuje na programach Adobe Photoshop CS6.

Michał Rajda

Młodszy redaktor ds. komunikacji promocyjnej, wizerunku oraz mediów społecznościowych. 

Michał jest studentem Komunikacji Promocyjnej i Kryzysowej  o specjalności Doradztwo Wizerunkowe i Rzecznikostwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wnosi do naszej pracy mnóstw pomysłów, nowatorskich rozwiązań i pomysłów na pozyskanie młodego odbiorcy treści. Teksty które pisze powstają szybko, są zarazem „lekkie” i przyjemne w czytaniu. Specjalizuje się też w nowoczesnych narzędziach komunikacji, jak TikTok. Jego kreatywność i oryginalne pomysły przekładają się na realizacje agencji.